Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси факультету > «Боголібські читання» вдруге відбудуться в міжнародному форматі: запрошуємо до участі у роботі конференції

У 2020 році на вшанування світлої пам’яті та з нагоди 60-ої річниці від дня народження доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Академії економічних наук України, академіка Академії вищої освіти України Тетяни Боголіб на факультеті фінансово-економічної і професійної освіти було засновано Всеукраїнську конференцію її імені. Менш ніж за рік відтоді поважному науковому зібранню вдалося наростити потенціал та значно розширити географічні межі зібрання.

Раді вкотре запросити Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної конференції «Боголібські читання», яка відбудеться 16 вересня 2022 року о 10:00 у он-лайн режимі – на платформі Microsoft Teams.

Посилання для підключення: вставити

У 2022 році тематика секцій зібрання охопить такі питання:

Секція 1. Розвиток фінансів, банківської справи й страхування в умовах євроінтеграції та глобалізації.

Секція 2. Тенденції розвитку обліку, аналізу й оподаткування на засадах цифровізації.

Секція 3. Розвиток національної економіки в умовах трансформаційних змін: напрями й механізми впливу та регулювання.

Секція 4. Тенденції розвитку туризму, готельно-ресторанного господарства і товарознавства.

Секція 5. Проблеми та перспективи розвитку професійної освіти в сучасних умовах.

Секція 6. Менеджмент міжнародного бізнесу в умовах глобалізації.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

З вимогами до оформлення статей та іншою більш детальною інформацією ви можете ознайомитися в інформаційному листі.

Стосовно організаційних питань Ви можете звертатися до Костика Євгенія Петровича, кандидата істориічних наук, доцента кафедри економіки, заступника декана факультету з наукової роботи (моб. тел. + 38 (096) 080-98-82).

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і співпрацю та запрошуємо до участі!

З повагою, оргкомітет конференції.