Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Вперше відбулася Всеукраїнська конференція «Боголібські читання», присвячена 60-річчю з дня народження Тетяни Боголіб

Нещодавно, 18 вересня 2020 року, представники факультету фінансово-економічної і професійної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі провели І Всеукраїнську конференцію «Боголібські читання», присвячену 60-річчю з дня народження видатної української вченої, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Академії економічних наук України, академіка Академії вищої освіти України Тетяни Боголіб.

У конференції, яку модерував кандидат історичних наук, доцент кафедри економіки Євгеній Костик, заявили про участь 20 докторів, 46 кандидатів наук, 5 аспірантів та 46 магістрів.

Відкрили конференцію з вітальним словом кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи Університету Григорія Сковороди в Переяславі Вячеслав Різник та кандидат економічних наук, доцент, декан факультету фінансово-економічної та професійної освіти Світлана Кучеренко.

Розпочав пленарне засідання доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Захарій Варналій із доповіддю: «Інвестиційна безпека України в контексті сучасних глобалізаційних процесів».

Тему «Фінансові аспекти розвитку соціогуманітарної сфери у працях Т. М. Боголіб» розкрила у виступі доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, обліку і оподаткування Університету Григорія Сковороди в Переяславі Валентина Тропіна.

Асистент кафедри фінансів економічного факультету Київського національного університет імені Тараса Шевченка, дослідниця Анна Карпич виступила з доповіддю: «Бюджет і ґендер: теоретичні основи ґендерно орієнтованого бюджетування та його перспективи для України».

Кандидат економічних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юлія Петленко проаналізувала «Сучасні проблеми класичних університетів світу в умовах пандемії COVID-19».

А про «Концептуальні питання організації системи стимулювання науково-педагогічного персоналу в системі вітчизняних вищих навчальних закладів» доповів доктор історичних наук, кандидат економічних наук, виконавчий директор Науково-дослідного навчального центру «ПринцепС» Володимир Студінський.

Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Євген Хлобистов та доктор економічних наук, доцент, академік Академії економічних наук України, професор кафедри, в. о. завідувача кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Лідія Горошкова розкрили тему «Фінансові механізми реформування освітньої галузі в Україні».

Доктор економічних наук, професор кафедри інформаційних систем в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Сергій Ріппа здійснив наукове дослідження проблеми «Криптоекономіка як інвестиційний простір цифрових інновацій».

Про «Споживчий ринок трудомісткої сільськогосподарської продукції: імперативи соціального розвитку» розповів учасникам конференції кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки праці та соціального розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України Євгеній Ланченко.

Безперечно, І Всеукраїнська конференція «Боголібські читання» запам’ятається кожному з її учасників. Адже окрім того, що вона збагатила їх знаннями та досвідом, конференція ще й подарувала незабутні враження від спілкування та обговорення актуальних економічних питань.

Прес-служба факультету фінансово-економічної і професійної освіти