Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси факультету > «Боголібські читання» стали міжнародними: запрошуємо до участі у роботі конференції

У 2020 році на вшанування світлої пам’яті та з нагоди 60-ої річниці від дня народження доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Академії економічних наук України, академіка Академії вищої освіти України Тетяни Боголіб на факультеті фінансово-економічної і професійної освіти було засновано Всеукраїнську конференцію її імені. 20 докторів, 46 кандидатів наук, 5 аспірантів та 46 магістрів долучилися до участі в ній минулоріч, що дозволило менше ніж за рік наростити потенціал та значно розширити географічні межі зібрання. Нині ми раді запросити Вас взяти участь у роботі І Міжнародної конференції «Боголібські читання», яка відбудеться 17 вересня 2021 року о 10:00 у он-лайн режимі – на платформі Microsoft Teams.

Посилання для підключення: https://cutt.ly/gWvunlo.

У 2021 році тематика секцій І міжнародної конференції охопить такі питання:

Секція 1. Розвиток фінансів, банківської справи й страхування в умовах євроінтеграційних процесів та глобалізації.

Секція 2. Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу й оподаткування в сучасних умовах.

Секція 3. Розвиток національної економіки в умовах трансформаційних змін: напрями й механізми впливу та регулювання.

Секція 4. Проблеми та перспективи розвитку професійної освіти в умовах ринку праці.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Стосовно організаційних питань Ви можете звертатися до Малишко Віталіни Валеріївни, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, обліку і оподаткування, заступника завідувача кафедри з наукової роботи (моб. тел. 096-713-31-00).

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і співпрацю та запрошуємо до участі!

З повагою, оргкомітет конференції.