Пивзавод «Радой» шукає технолога – є дві вакансії

Літо – це не лише пора тепла та відпочинку, а й пора підкорення нових професійних висот та кар’єрного зростання. Відтак, на адресу університету, насамперед для випускників спеціальності «Харчові технологія» нашого факультету надійшли свіжі вакансії.

На постійну посаду (2 вакансії) технолога заводу по виробництву пива запрошується фахівець із закінченою вищою (очною) освітою.

Умови праці вас неабияк задовольнять, адже постійне перебування та проживання у Хмільнику на Вінниччині (саме там знаходиться пивзавод) не потрібно, а до умов праці включено усе необхідне, зокрема оплачувані відпустки та лікарняні, а також соціальний пакет.

Зацікавило?! Тоді хутчіше набирайте за номером + 38 (050) 339-65-65, дізнавайтеся усі деталі й влаштовуйтесь на відмінну роботу за фахом!

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності університету