ІІІ Міжнародна дистанційна науково-методична конференція «Передові технології реалізації освітніх ініціатив» – триває реєстрація

Вже 5 лютого 2020 року, кафедра документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проведе IІІ Міжнародну дистанційну науково-методичну конференцію «Передові технології реалізації освітніх ініціатив». До участі запрошуються провідні вчені, фахівці в галузі освіти, педагоги та керівники освітніх організацій, викладачі вищих навчальних закладів, співробітники наукових та науково-дослідних організацій, а також представники громадських організацій.

Заявки та статті для дистанційної участі в роботі конференції приймаються до 31 січня 2020 року включно.

Наукові напрями роботи конференції буде реалізовано у 7 секціях: інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня; менеджмент і маркетинг в системі освіти європейських країн; професійна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку; підготовка документознавців та архівістів у сучасних закладах вищої освіти; організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у сучасному університеті; інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду; теоретичні питання документознавства, архівознавства та джерелознавства в умовах розвинутого інформаційного суспільства.

Вимоги до оформлення статей та детальна інформація щодо конференції знаходиться в Інформаційному листі.

Контактні особи: +380979231608, +380631990338 – Ісайкіна Олена Дмитрівна; +380977584085, +380509128976 – Зленко Алла Миколаївна.

Зголошуйтесь до участі у конференції, позаяк вона дозволить науковцям та всім, хто цікавиться розвитком науки, ознайомитися з передовими технологіями реалізації освітніх ініціатив й поділитися власними напрацюваннями.

[mpc_quote layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-центр кафедри документознавства” quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”582″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”18″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”АВТОР” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на fhf.uhsp.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

[/mpc_quote]