Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Святковий настрій, кульки, концерт та креативні нагородження: фінансово-гуманітарний факультет відсвяткував своє 21-річчя

Як ведеться, день народження – це завжди тепле, радісне та по справжньому щире свято на яке збираються найдорожчі люди. Саме таким, традиційно, видалося й святкування чергової річниці фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, яке для дружньої родини викладачів та студентів цього факультету стало чудовою можливістю підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє і, врешті, влаштувати справжнє свято чи не для всієї альма-матер.

Урочистості з нагоди 21-ї річниці успішного поступу фінансово-гуманітарного факультету відбулися у виші 29 жовтня 2019 року. Святкування розпочалося з самого ранку – у холі головного корпусу університету викладачів та студентів зустрічали активісти факультету, даруючи святковий настрій та повітряні кульки. Крім того кожен міг переглянути пам’ятні світлини, які підсумовували основні віхи студентського та викладацького життя та його багатолітню історію, а також зробити святкове фото біля спеціальної фото-зони й банеру факультету. Зазначимо, що протягом дня розділити свято фінансово-гуманітарного факультету, який в цей вбрався у неймовірно прекрасні святкові шати, завітало чимало гостей, позаяк історія факультету-іменинника є особливою, різноманітною, багатою на події і сповненою безліччю емоцій та досягнень.

Деталі за сайті університету!

Прес-служба університету