Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси факультету > Почесний професор нашого університету проведе відкриту лекцію для сковородинівців

У п’ятницю, 1 листопада 2019 року, о 11:40 на фінансово-гуманітарному факультеті у авдиторії імені професора Т.М. Боголіб (№102) відбудеться відкрита гостьова лекція доктора історичних наук, кандидата економічних наук, професора Київського національного торговельно-економічного університету Володимира Студінського на тему «Екологічна складова у сучасних поведінкових процесах суспільства».

Володимир Аркадійович відзначений такими почесними нагородами, як медаль «Григорій Сковорода», медаль «Михайло Сікорський» та медаль «За професійність». А також він є почесним професором ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Вхід вільний, тож запрошуємо усіх бажаючих!

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету