З Днем народження, Надіє Анатоліївно Різник!

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > З Днем народження, Надіє Анатоліївно Різник!

У сонячний літній день, 27 серпня 2019 року, свою річницю від дня народження відзначає викладачка кафедри професійної освіти фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Надія Анатоліївна Різник.

Дорога Надіє Анатоліївно!

У День народження професорсько-викладацький та студентський колективи нашого університету сердечно зичать Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил.

Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай ще довгі роки поруч з Вами будуть підтримка рідних та повага друзів, а впевненість та бадьорість ніколи не покидають.

Бажаємо подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем.

З повагою колеги та студенти, колектив кафедри професійної освіти