Сердечні вітання з нагоди ювілею Лесі Віталіївни Тірбах

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди ювілею Лесі Віталіївни Тірбах

Сьогодні, 24 серпня 2019 року, ювілей святкує кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування та кафедри економіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Леся Віталіївна Тірбах.

Дорога Лесю Віталіївно!

Бажаємо, щоб Ви завжди досягали найвищих результатів у всьому і ніколи не знали розчарувань. Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя! Нехай для Вас будуть відкриті всі простори для досягнення успіху, нехай в житті буде безліч можливостей для реалізації своїх ідей, нехай душа живе щастям, а серце б’ється в такт з любов’ю і натхненням.

Хай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення! Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, шани від колег!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету