Вітаємо з днем народження Рибакову Тетяну Олександрівну

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Вітаємо з днем народження Рибакову Тетяну Олександрівну

Сьогодні, 6 серпня 2019 року, святкова дата завітала до кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки Тетяни Олександрівна Рибакової – вона відзначає свій день народження.

Тетяно Олександрівно!

Бажаємо Вам сімейного благополуччя, успіхів у роботі. Нехай Ваша сила, життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою. до вершин успіху. Щиро зичимо Вам довгих років життя, миру й достатку у Вашому домі, здійснення всіх Ваших найважливіших планів і задумів.

Нехай на вашому життєвому і професійному шляху завжди світить сонце любові, радості, надії в світле майбуття, успіху та добробуту. Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

З повагою колектив фінансово-гуманітарного факультету, колеги та студенти