Сердечні вітання з нагоди Дня народження Наталії Олександрівні Ващенко

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Наталії Олександрівні Ващенко

Сьогодні, 31 липня 2019 року, День народження святкує диспетчер денної форми навчання фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Ващенко.

Дорога Наталіє Олександрівно!

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, а поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покидає впевненість та бадьорість.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Зичимо щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення та творчості. А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму! Хай здійснюються мрії – веселі, щасливі і добрі!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету