Сердечні вітання з нагоди Дня народження Інни Вячеславівни Коркач

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Інни Вячеславівни Коркач

Сьогодні, 23 липня 2019 року, День народження святкує кандидат економічних наук, викладач кафедри економіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Інна Вячеславівна Коркач.

Шановна Інно Вячеславівно!

Будьте багаті златом і здоров’ям, друзями і любов’ю, радістю і натхненням! Нехай години роботи будуть швидкі і приносять рясні плоди, а відпочинку – повертають сили і дарують щастя!

Бажаємо, щоб у діяльності був порядок і успіх, щоб робота приносила достаток і повагу, щоб в житті було багато радісних і щасливих подій, щоб в душі жила відрада, а в серці – вірна любов. Нехай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються лише доброзичливі люди.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Перспектив, успіху, достатку і душевного спокою!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету