Щирі вітання з нагоди Дня народження Оксани Миколаївни Паламарчук

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Щирі вітання з нагоди Дня народження Оксани Миколаївни Паламарчук

Сьогодні, 23 червня 2019 року, День народження святкує кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Оксана Паламарчук.

Дорога Оксано Миколаївно!

Зичимо неймовірних досягнень і підкорень висот в улюбленій сфері діяльності, легких та невимушених робочих буднів. Бажаємо вміти досягати будь-якої мети і втілювати в життя будь-яку мрію, а також благополучної діяльності, відсутності криз та інфляції, вірних рішень і перспективних планів, особистого добробуту, щастя і великої удачі.

Нехай завжди буде хорошим настрій та бажання розвиватися і рухатися вперед. Перспектив, успіху, достатку і душевного спокою!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету