Слова вітань з нагоди ювілею Валентини Борисівни Тропіної

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Слова вітань з нагоди ювілею Валентини Борисівни Тропіної

Сьогодні, 18 червня 2019 року, ювілей святкує доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Валентина Борисівна Тропіна.

Дорога Валентино Борисівно!

Щиро бажаємо, щоб у Вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, любові, підримки, геніальних ідей, цікавих занять та позитивних емоцій. Зичимо завжди мати енергію для нових звершень. Нехай щодень здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету