Привітання з Днем народження Павлу Валерійовичу Дроку

Сьогодні, 30 травня 2019 року, День народження святкує кандидат історичних наук, старший викладач кафедри документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Павло Валерійович Дрок.

Дорогий Павле Валерійовичу!

Бажаємо, аби підґрунтям Вашого щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, сповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

З щирою повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету