Гостями нашого університету стали представники з Прилуцького гуманітарно-педагогічного колледжу імені Івана Франка

27 травня 2019 року cтуденти Прилуцького гуманітарно-педагогічного колледжу імені Івана Франка спеціальності «Видавнича справа та редагування» відвідали ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Студентів супроводжували директор коледжу, кандидат філологічних наук, викладач вищої категорії Юлія Шакура, викладачі Мирослава Зарєчнова та Алла Шатковська.

Викладачі кафедри документознавства провели цікаву екскурсію університетом, ознайомили гостей з музеєм, бібліотекою, аудиторіями, розповіли про переваги навчання за спеціальністю «Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа)». Після знайомства з університетом гості із задоволенням відвідали музеї міста.

Приємно знати, що ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» активно працює над профорієнтаційною діяльністю, а гості, які приїздять до нас, отримують купу емоцій та позитивних вражень. Дякуємо представникам Прилуцького гуманітарно-педагогічного колледжу імені Івана Франка за цей візит і сподіваємось на нашу подальшу співпрацю.

Прес-служба кафедри документознавства