Висловлюємо вітання з нагоди Ювілею Галини Геннадіївни Січкаренко

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Висловлюємо вітання з нагоди Ювілею Галини Геннадіївни Січкаренко

Сьогодні, 24 квітня 2019 року, свій Ювілей святкує доктор історичних наук, доцент кафедри документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», сумлінний та працелюбний викладач Галина Січкаренко.

Дорога Галино Геннадіївно!

Прийміть найщиріші побажання! Нехай у душі завжди розквітає весна, а промінь добра освічує шлях у справжнє життя. Здійснення усіх бажань, ідей і перспективних можливостей. Нехай всі справи проходять на ура, а усі проблеми розчиняються на світанку наступного дня.

Бажаємо невичерпних сил і здоров’я, благополуччя і безсумнівної удачі, цікавого та індивідуального підходу до роботи, високих досягнень у діяльності і своїх захопленнях, доброти оточуючих людей і відмінного настрою.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету