Привітання з Днем народження Олену Дмитрівну Ісайкіну

21 квітня 2019 року, професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, увесь колектив фінансово-гуманітарного факультету сердечно та щиро вітають з днем народження, кандидата історичних наук, доцента кафедри документознавства Олену Дмитрівну Ісайкіну!

Шановна Олена Дмитрівна!

Бажаємо успіхів у роботі та кар’єрного зростання, креативного мислення, натхнення і розвитку. Щоб конкуренція була тільки чистою, відкритою і чесною. Бажаємо Вам, щоб в колективі завжди існувала тільки приємна, дружня атмосфера, всі грандіозні плани збулися, а амбіції виправдалися. Бажаємо Вам, нових досягнень, хороших колег і вірних друзів, а також міцного здоров’я, успіху у всіх починаннях і творчого потенціалу!

З повагою колектив кафедри та факультету