Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Викладач Павло Дрок відвідав Українську інженерно-педагогічну академію у Харкові

У період з 26 по 30 березня 2019 року кандидат історичних наук,  старший викладач кафедри документознавства фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Павло Дрок відвідав факультет комп’ютерних інтегрованих технологій  Української інженерно-педагогічної академії, у місті Харкові. Візит, метою якого було перейняття досвіду впровадження викладання поліграфічної справи, який в академії напрацьований протягом багатьох десятиліть, виявився надзвичайно успішним й корисним.

Павло Валерійович поспілкувався з деканом факультету комп’ютерних інтегрованих технологій, кандидатом технічних наук, доцентом кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Української інженерно-педагогічної академії  Олегом Кондратюком, який ознайомив гостя з матеріально-технічною базою академії та поділився деякими деталями про викладання поліграфічної справи.

У планах, якими збагатила наш університет поїздка Павла Дрока, є підписання двохсторонньої угоди щодо співпраці ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Української інженерно-педагогічної академії. Підтвердженням договору буде зворотній візит представників цього навчального закладу до сковородинівської альма-матер.

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету