Вітання з Днем Народження Наталії Володимирівні Горі

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Вітання з Днем Народження Наталії Володимирівні Горі

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, увесь колектив фінансово-гуманітарного факультету та Наукове товариство університету сердечно та щиро вітають з Днем народження, викладача кафедри професійної освіти Наталію Володимирівну Гору!

Шановна Наталія Володимирівна!

Вітаємо з днем народження! Бажаємо з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає Ваше серце. Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, нехай у житті завжди на Вас чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій.
Хай збуваються найзаповітніші мрії, хай горить в серці палке кохання і життя, як веселка, розцвічується яскравими кольорами!

Ваш колеги та студенти