Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Продовжується співпраця з Прилуцьким гуманітарно-педагогічним коледжем імені Івана Франка

21 березня 2019 року відбувся черговий робочий візит викладачів фінансово-гуманітарного факультету університету до Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені Івана Франка (м. Прилуки Чернігівська обл.). Завідувач кафедри документознавства, доктор історичних наук, доцент Демуз Інна Олександрівна, кандидат історичних наук, доцент Красножон Неоніла Григорівна зустрілися з керівництвом, викладачами коледжу, а також зі студентами спеціальності «Видавнича справа та редагування» з метою ознайомлення їх щодо процедури вступу до ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” fgm_image_lightbox_size=”large” images=”885,886″]