Сердечно вітаємо з Ювілеєм Світлану Юріївну Кучеренко

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Сердечно вітаємо з Ювілеєм Світлану Юріївну Кучеренко

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, фінансово-гуманітарний факультет щиро вітають з Ювілеєм кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки, декана фінансово-гуманітарного факультету Світлану Юріївну Кучеренко!

Шановна Світлано Юріївно!

У цей сонячний та весняний Ваш День Народження від щирого серця прийміть наші вітання. Нехай всі мрії та грандіозні плани реалізуються! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай в колективі і надалі існує тільки приємна та дружня атмосфера. Зичимо Вам нових звершень та досягнень, вірних друзів, міцного здоров’я, родинного затишку, успіху у всіх починаннях та достатку. Безмежно поважаємо, цінуємо та любимо Вас!

Ваш факультет та університет