23 лютого 2019 року викладачі кафедри документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проф. І. О. Демуз та доц. Н. Г. Красножон прийняли участь у роботі Латвійського Вікенду – виставки-форуму, організованого у м. Києві компанією «Інтелект Гід» за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Спеціальними гостями форуму стали:

Юріс Пойканс – надзвичайний і повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні;

Андріс Геіданс – латвійський дослідник, історик, гід зі світовим досвідом, магістр права, автор і організатор історико-культурних фестивалів, історичних реконструкцій;

Микола Войтів – випускник Turiba University, автор і ведучий програми «ЕнергоНЕзалежність» на 5 каналі;

Зане Дрінке – декан факультету бізнес-адміністрування Turiba University, практик бізнесу, член правління Латвійської Асоціації Директ-Маркетингу;

Імантс Бергс – голова правління Асоціації Study in Latvia, проректор Turiba University.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з можливостями міжнародної освіти в Латвії, програмами студентських обмінів, налагодити співпрацю з представниками університетів Латвії. Цікавими стали презентації спеціальностей «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент», «Інформаційні технології», «Кар’єрне консультування», «Менеджмент» та ін. Зокрема, на форумі були присутні представники від наступних латвійських вузів:

• Turiba University;
  • RISEBA University;
  • Ризький технічний університет;
  • Латвійський університет;
  • Лієпайський університет;
  • Латвійський університет природничих наук і технологій.

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”841,840,839″]