Найщиріші вітання з нагороди Повноліття кафедри обліку і оподаткування

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Найщиріші вітання з нагороди Повноліття кафедри обліку і оподаткування

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, увесь колектив фінансово-гуманітарного факультету сердечно та щиро вітають з повноліттям колектив Кафедри обліку та оподаткування!

Сьогодні, 1 березня 2019 року виповнюється 18 років від Дня створення кафедри обліку і оподаткування. У даної кафедри багато досягнень у всіх напрямках, але головне – згуртований та дружній професійний колектив, завжди готовий мобілізуватися і виконати будь-яке поставлене завдання!

18 років – це період, коли людина ставить перед собою великі цілі і зароджуються чудові ідеї і плани щодо їх реалізації. Всім викладачам кафедри бажаємо реалізувати все намічене в повній мірі!

Хай у вашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера!

З повагою та любов’ю Ваш фінансово-гуманітарний факультет