Відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання

7 грудня 2018 року відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання
спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузь знань 07 «Управління та адміністрування»

Тематика дипломних робіт є актуальною та відповідає реаліям сьогодення. Виступи магістрантів були на найвищому професійному рівні, відповіді на поставлені питання – лаконічні, послідовно викладені та з чітким поглядом на виокремлену проблему і шляхами подолання її. Тому результати досліджень можуть бути використані у відповідних структурах для підвищення ефективності функціонування.

Вітаємо магістрантів з успішним захистом дипломних робіт! Зичимо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед. Щоб Ваш диплом допоміг Вам реалізувати всі плани та задуми.

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”543,536,544,540,539,538,541,537,542″]