Участь викладачів фінансово-гуманітарного факультету у форумі Uni-Biz Bridge

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Участь викладачів фінансово-гуманітарного факультету у форумі Uni-Biz Bridge

4 жовтня 2018 року викладачі фінансово-гуманітарного факультету В’ячеслав Володимирович Різник та Наталія Миколаївна Євтушенко взяли участь у форумі UniBiz Bridge, який проходив на базі Київської школи економіки. Організатор заходу – Ukrainian Ganeration (UGEN), метою проголосив побудову «містка» між університетами і роботодавцями та подолання прірви між офіційною освітою і запитами, з якими студенти зустрічаються на ринку праці.

Проведення Uni-Biz Bridge включало три етапи:

1-й етап: лекційний. Проходив у формі виступів спікерів про українські та світові тренди у сфері навчання та розвитку;

2-й етап: діалог. Дискусійна панель «Ефективна співпраця університету і роботодавця», яка відбувалася за активної участі представників компаній і викладачів;

3-й етап: спілкування. Нетворкінг, знайомство викладачів і роботодавців.

Участь викладачів фінансово-гуманітарного факультету у форумі Uni-Biz Bridge сприяла набуттю нового досвіду, зміцненню зв’язків між університетом і роботодавцями, дозволила ознайомитися з новим спектром тем та сприяла отриманню експертної точки зору на ряд проблемних питань, що стосуються нової моделі співпраці університету та бізнесу.

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”419,418,417,416,414,413″]