Зустріч у рамках договору про співпрацю

У рамках договору про співпрацю 28 вересня 2018 року колектив фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» зустрічав гостей з Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Для студентів коледжу і студентів фінансово-гуманітарного факультету кафедрою професійної освіти було проведено науково-практичний семінар на тему: «Туризм: європейський досвід та національні пріоритети». Паралельно кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела круглий стіл для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Проблеми економічної безпеки України в Умовах глобалізації».

Загалом у складі делегації прибуло 48 студентів та 4 викладачі: Колодич Юлія Миколаївна – голова циклової комісії «Туристичного обслуговування»; Самсон Людмила Степанівна – голова циклової комісії «Фінансово-кредитних дисциплін»; Єфімчук Сергій Олександрович – викладач математики та фізики; Федорчук Руслана Юріївна – викладач хімії; Курчик Олена Юріївна – викладач туристичних дисциплін.

По завершенню офіційних заходів гостям було проведено екскурсію університетом, у рамках якої студенти та викладачі ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу вищої освіти, бібліотечним фондом, музеєм університету. Не залишилася поза увагою гостей перлина Переяславщини – Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», який справив особливе враження та гармонійно доповнив перебування делегації у стародавньому Переяславі.

Прес-служба університету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”439,440,441,442,443,444,445,446,447,448,450,449,431,437,436,435,434,433,432,438,430,429,428,427″]