Стейкхолдери спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Яровий С. фото. фото

Яровий Станіслав Олександрович

головний бухгалтер ПП “Сміх”

IMG-6473d39c65fa1683b06ea28fa3fa9c7e-V

Левицька Ірина Анатоліївна

Головний державний аудитор відділу моніторингу закупівель у бюджетній сфері Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Державної аудиторської служби України.

Москаленко (1)

Москаленко Анастасія Андріївна

студентка другого (магістерського) рівня спеціальності «Облік і оподаткування» Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Кармазіна В. фото. фото

Кармазіна Валентина Вікторівна

Авдалян К. фото. фото

Авдалян Катерина Вікторівна

аспірант спеціальність 071 – облік і оподаткування

Золотоверха Н. фото. фото

Золотоверха Наталія Миколаївна

випускниця другого (магістерського) рівня спеціальності «Облік і оподаткування» Університету Григорія Сковороди в Переяславі, бухгалтер ТОВ “Костал Україна”

Осипчук_I._фото

Осипчук Інна Сергіївна

Економіст І категорії відділу клієнтів роздрібного бізнесу АТ Ощадбанк, випускниця другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування

Коломієць

Коломієць Антоніна Петрівна

Кравченко Анна

Кравченко Анна Олександрівна

ТОВ «Костал Україна», бухгалтер
До цього працювала в аутсорсингу помічником бухгалтера ТОВ «Консалтингова група «Ефективні рішення»,  асистент аудитора ТОВ «Аудиторська компанія «Ефективні рішення».

Ляшенко

Ляшенко Микита Сергійович

Здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Чорна Альона