Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси кафедри професійної освіти > «Професійна освіта в Україні та світі в умовах євроінтеграційних викликів і цивілізаційних змін ХХІ століття»: запрошуємо до роботи міжнародної конференції у 2023 році

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки НАПН України, Університет національного та світового господарства (Болгарія) Університет ім. Миколи Коперника (Польща Шяуляйська державна колегія (Литва) Даугавпілський університет (Латвія) Modern Education and Research Institution (Брюссель, Бельгія) у співпраці з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі запрошує академічну спільноту взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Професійна освіта в Україні та світі в умовах євроінтеграційних викликів і цивілізаційних змін ХХІ століття». Вона проходитиме 14-15 вересня 2023 року в УГСП у змішаному (офлайн та онлайн) форматі.

За повідомленням організаторів, метою конференції є пошук шляхів забезпечення сталого розвитку, якості та ефективності професійної освіти з урахуванням напрацювань європейської спільноти та вітчизняних здобутків.

Форми участі у конференції:

• Виступ з презентацією до 10 хвилин на пленарному засіданні 14 вересня 2023 р;
  • Виступ з презентацією до 15 хвилин на секційному засіданні (круглому столі / майстер-класі / дискусійній панелі ) 14-15 вересня 2023 р;
  • Участь з публікацією статті у збірнику матеріалів конференції «Vocational education and training in Ukraine and the World under the conditions of european integration challenges and civilization changes in the XXI century»;
  • Участь з публікацією статті у збірнику наукових праць «Професійна освіта: методологія, теорія та технології» (фахове видання категорії «Б»)

Серед тем конференції:

• Стратегії розвитку вітчизняної освіти: на шляху до єдиного європейського простору вищої освіти.
  • Стандартизація в освіті: національний та зарубіжний вимір.
  • Професійна освіта: виклики сучасності.
  • Міждисциплінарний підхід у професійній освіті.
  • Інноваційна діяльність та педагогічна майстерність науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів професійної, фахової передвищої освіти.
  • Теоретичні та прикладні аспекти професійної підготовки майбутніх фахівців: український та світовий досвід.

Для участі у конференції необхідно:

• пройти реєстрацію за формою https://cutt.ly/Cwdh9M3O;
  • надіслати на поштову скриньку оргкомітету (E-mail: profosvita.forum.uhsp@gmail.com) матеріали доповіді /презентації (вимоги – Додаток А) або рукопис статті до збірника наукових праць «Професійна освіта: методологія, теорія та технології» (Додаток Б);
  • сплатити кошти (розрахунку 50 грн. за 1 стор. рукопису) за реквізитами та надіслати копію квитанції надіслати на E-mail: profosvita.forum.uhsp@gmail.com)

Реквізити:

Університет Григорія Сковороди в Переяславі

UA 978 201720313211002201003726, Код 04543387, МФО 820172,

Держказначейська служба України, м. Київ.

Призначення платежу: оргвнесок конференції.

Матеріали конференції буде розміщено на web-сторінці Центру інноваційного навчання та трансферу технологій за адресою: https://uhsp.edu.ua/nauka/navchalno-naukovyi-tsentr-innovatsiinoho-navchannia-ta-transferu-tekhnolohii/, розіслано учасникам упродовж двох тижнів.

З вимогами до оформлення матеріалів та іншими деталями можна ознайомитися у інформаційному листі.

Координатори конференції: Доброскок Ірина Іванівна (+38 050-443-02-87), Лукашевич Юлія Леонідівна (+38 063-372-77-29), Басюк Любов Вікторівна (+38 066-327-97-45), Ржевська Наталія Вікторівна (+38 066-706-33-76). E-mail: profosvita.forum.uhsp@gmail.com.

Пресцентр Центру інноваційного навчання та трансферу технологій