Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Науковиці Світлана Кучеренко, Ірина Доброскок й Оксана Перечук відвідали Університет імені Миколи Коперника в Торуні (Польща): що там відбувалося

У період з 18 по 24 червня 2023 року декан факультету фінансово-економічної і професійної освіти к.е.н., доцент Світлана Кучеренко в рамках проєкту академічної мобільності КА 107 на літній семестр 2022/2023 навчального року програми Erasmus+ (проєкт номер 2020-1-PL01-КА107-079390) разом з завідувачкою кафедри професійної освіти д.п.н., професором Іриною Доброскок та завідувачкою кафедри обліку, оподаткування та бізнес-управління к.е.н., доцентом Оксаною Перчук в рамках проєкту Національного агентства академічного обміну (BPI/UE/2022/6-00) відвідали Університет імені Миколи Коперника в Торуні (Польща), де активно брали участь у заходах присвячених 55-ій річниці факультету економічних наук і менеджменту. Серед учасників проєктів були представники університетів різних країн: Албанії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Марокко, США, Хорватії та ін.

Як розповідають сковородинівські науковиці, програма була насичена різними зустрічами, знайомством з учасниками, конференціями, екскурсіями, тренінгами, відвідуванням офіційного святкування 55-ї річниці факультету і, на закінчення, участь в економічному форумі.

«Загалом у Торуні в рамках програми відбувався обмін передовими практиками в управлінні бізнес-школами та особливо у сфері кращої підготовки студентів до кар’єри, яка має вплив на суспільство; вивчення досвіду університету, який має акредитацію AACSB, і входить до міжнародної співпраці на рівні ЄС (YUFE); зміцнення співпраці між установами-партнерами й налагодження нових контактів», – розповідають учасниці додаючи, що в контексті стратегій модернізації та інтернаціоналізації залучених установ вони будуть вивчати та використовувати нові передові практики в рідному університеті, отримали можливість подальшої розробки спільних проєктів, розвитку міжнародної співпраці та міжнародних академічних мереж (розширення співпраці з партнерами, розширення мережі партнерів), підвищення інтернаціоналізації.

Під час візиту всі учасники: отримали нові уявлення про суспільний вплив закладу вищої освіти, що призведе до отримання навичок для кращої підготовки студентів до кар’єри, що має вплив на суспільство; покращили комунікативні навички у диверсифікованому міжкультурному середовищі та краще розуміння організаційних та культурних відмінностей,  налагодили контакти з персоналом та окреслили напрями продовження розвитку співпраці з Факультетом економічних наук і менеджменту Університету Миколи Коперника в Торуні, а також з партнерами Факультету економічних наук і менеджменту. Вдячні за запрошення та співпрацю!

Пресцентр факультету фінансово-економічної і професійної освіти