У понеділок викладачки ФФЕПО проведуть онлайн-лекцію про моделювання розвитку кар’єри та професійної самореалізації в сучасних умовах

Уже третій рік поспіль викладачки кафедри професійної освіти факультету фінансово-економічної і професійної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі – докторка педагогічних наук, професорка Ірина Доброскок і заступниця декана з виробничих питань Марина Калашник – долучаються до плану роботи Центру розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Так, анонсуємо дуже цікаву подію, з якої розпочнеться наступний робочий тиждень. 22 травня 2023 року о 10:00 на платформі Microsoft Teams відбудеться лекція практичної спрямованості на тему «Моделювання розвитку кар’єри та професійної самореалізації особистості в сучасних умовах», у ході якої Ірина Іванівна і Марина Григорівна поділяться секретами типів моделей, теорії і концепції розвитку кар’єри, спільно з учасниками зібрання обґрунтують концептуальні засади розвитку кар’єри особистості в сучасних умовах праці.

Приєднатися до зібрання до конференції можна буде за посиланням.

«На лекції ми дійдемо до висновку що підготовку фахівців із сталим рівнем розвитку кар’єрних орієнтацій, які не тільки визначають суперечливі моменти професійного і кар’єрного зростання, а й обирають конструктивні способи їх вирішення, сприяючи у такий спосіб розв’язанню проблемних питань життєдіяльності особи і досягнення успіху в розвитку професійної кар’єри», – розповідають ініціатори.

Варто зазначити, що тема анонсованої лекції розкриє головне завдання перспективного напрямку забезпечення якості професійної освіти.

Переконані, вам буде неймовірно цікаво долучитися до цього онлайн-зібрання.

Пресцентр кафедри професійної освіти