Уже завтра сковородинівців запрошують долучитися до NBU DAY на платформі «Zoom»

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси факультету > Уже завтра сковородинівців запрошують долучитися до NBU DAY на платформі «Zoom»

Уже завтра, 23 листопада 2022 року, з 15:00 за ініціативи Національного банку України відбудеться «NBU DAY» – серія заходів яка розповість про історію та сьогодення головної банківської установи України, навчить стратегічному управлінню особистими фінансами. Поміж тим, НБУ анонсує програму стажування для студентів.

Passcode: TN3tD3

Знайомимо вас з детальною програмою заходів та запрошуємо до участі:

23 листопада 2022  – NBU DAY
Програма заходу
Час Тема Спікер/посада Коротка анотація
15.00-16.00 Відео-лекція: «Національний банк України: історія та сьогодення» Ольга Кардашевська,

в.о. начальника управління стратегічного аналізу та планування Департаменту стратегії та розвитку

про:

– сутність центробанку,

– ключові функції НБУ,

– діяльність НБУ.

16.00-17.00 Вебінар: «Стратегічне управління особистими фінансами: мрій та дій»

Kahoot J

Олена Тригуб,

головний експерт управління стратегічного аналізу та планування Департаменту стратегії та розвитку

про:

– державну політику та міжнародну практику з розвитку фінансової грамотності населення;

– види доходів та витрат, особливості фінансової поведінки населення;

– як управляти особистим капіталом та забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності.

17.00-17.15 Анонс програми стажування для студентів Ірина Барановська, головний фахівець управління підбору та супроводження персоналу Департаменту персоналу про:

– алгоритм відбору на стажування,

– процес стажування,

– перспективи в НБУ,

– різноманітні ініціативи, які реалізовує Національний банк для молоді, до яких можна долучатися та всебічно розвиватися.

Пресцентр факультету фінансово-економічної і професійної освіти