Факультет фінансово-економічної і професійної освіти запрошує вступників на День відкритих дверей у он-лайні - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти запрошує вступників на День відкритих дверей у он-лайні

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси факультету > Факультет фінансово-економічної і професійної освіти запрошує вступників на День відкритих дверей у он-лайні

Обираєте навчальний заклад та спеціальність й маєте бажання дізнатися більше інформації про все, що стосується вступи? Чи можливо у Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? У зв’язку з карантинними обмеженнями факультет фінансово-економічної і професійної освіти позбавлений можливості безпосередньо зібрати своїх вступників у стінах альма-матер, проте, водночас, не може геть позбавити їх традиційної нагоди дізнатися про наш заклад, факультет та його спеціальності.

Відтак, факультет радо запрошує Вас на «День відкритих дверей Online», який відбудеться вже наступної суботи, 14 травня о 14:00 на платформі Microsoft Teams – посилання на приєднання: https://cutt.ly/BbTdyuc.

Спікерами онлайн-заходу будуть: декан факультету фінансово-економічної і професійної освіти Світлана Кучеренко, представники кафедр факультету, здобувачі вищої освіти. Своїми враженнями про навчання в університеті поділяться представники студентського самоврядування, а про особливості вступної кампанії 2021 року розповість відповідальний секретар приймальної комісії університету Василь Якуба.

На Вас чекає захоплива розповідь про спеціальності факультету, особливості освітнього процесу та наукових досягнень здобувачів вищої освіти, можливості вступу до Університету, навчання на безкоштовній основі тощо.

«З яких предметів потрібні результати зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на обрану спеціальність? Чи є гуртожиток і які умови проживання у ньому? У чому особливості підготовки бухгалтерів, аудиторів, фінансистів, економістів, педагогів професійного навчання саме на нашому факультеті? Де випускники університету зможуть реалізувати свої професійні вміння після його закінчення? – на ці та інші питання ви неодмінно знайдете компетентні та найповніші відповіді у ході нашої зустрічі» кажуть організатори.

Звертаємо увагу, що Ви можете ставити запитання про діяльність університету та про вступну кампанію 2021 року представникам факультету в чат Microsoft Teams на електронну пошту: ekon.dek@ukr.net, а також скористатися формою для запитань на сайті. Keep calm та ласкаво просимо й чекаємо на кожного/ну з Вас!

Прес-служба факультету

Перейти до вмісту