Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси кафедри професійної освіти > «Різноманітність та інклюзія в освіті»: стартувала реєстрація на першу міжнародну інтернет-конференцію дослідницького хабу університету

Різноманітність та інклюзія в освіті – запорука успіху академічної спільноти. Поміж тим, вона сприяє інноваціям, академічному прогресу, покращенню університетського клімату. Реалізуючи потенціал кожного, ми зможемо забезпечити різноманітність, інноваційність та інклюзивність сучасної освітньої екосистеми задля сталого розвитку суспільства.

Запрошуємо Вас 10-11 березня 2021 року стати учасниками Першої Міжнародної інтернет-конференції «Різноманітність та інклюзія в освіті», долучитися до спільноти інноваційних, креативних, небайдужих, проактивних і стати відповідальним візіонером майбутнього.

Ключові питання конференції:

– інклюзивність сучасної освітньої екосистеми задля сталого розвитку;

– рівність можливостей і усунення бар’єрів;

– полікультурність – умова ефективності інклюзивного освітнього середовища;

– нейромоделювання у діяльності педагога – основа забезпечення різноманітності та інклюзії в освіті;

– різноманітність та індивідуальність суб’єктів освітнього середовища;

– розмаїття технологій і форм взаємодії у діяльності педагога;

– різноманітності доступу та форм роботи з інформацією в епоху міленіалів;

– академічна та професійна мобільності як механізм інклюзії в освітні/професійні еко-системи інших країн.

Можливість участі: доповідь, абстракт, постерна презентація, відео, співавторство міжнародної колективної монографії (диференційовану інформацію буде надано відповідно до форми участі після реєстрації).

Реєструйтеся для участі у конференції за посиланням: https://forms.gle/6FBU8zSpYn215BWQ6.

Початок роботи конференції: 10 березня 2021 року о 10:00.

Контактна інформація:

+38 (066) 327-97-45, liubov_basiuk@ukr.net – Любов Вікторівна Басюк

+38 (050) 443-02-87), irina.dobroskok@gmail.com – Ірина Іванівна Доброскок

+38 (066706-33-76, zolotysya@ukr.net – Наталія Вікторівна Ржевська

Відкриті інновації. Відкрита наука. Відкритість світу – європейська візія майбутнього, відтак неодмінно долучайтеся до першої міжнародної онлайн-зустрічі друзів, колег та однодумців у Дослідницькому хабі Університету Григорія Сковороди в Переяславі!

Прес-центр дослідницького хабу університету